Metin2 Yang Satarak Para Kazan!

Metin2 oyununda oyun parası olan yang ürününü bizlere satarak para kazan

Metin2 oyununda oyun parası olan yang ürünü oyunda değerli bir temel para birimidir bu para birimini oyunda elde etmek zor olduğu kadar da kolaydır. Önceki makalelerimiz de '' Metin2 Yang nedir '' Adlı başlıkta yang hakkında bir çok detaya yer vermiştik yang hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz başlığa tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bu parayı oyunda yaratık keserek, ticaret yaparak, pazar kurarak ve sayamadığım bir çok yöntemle elde edebiliyorsunuz fakat bazı serverlerde yang elde etmek kolay olsada yeni açılmış serverler de biraz daha zorludur. Bunun sebebi satılması gereken itemlerin miktarının azlığı ve oyuncu sayısının fazla olması sebebiyle rekabetin bir hayli yüksek olması.

Yang satarak para kazanmak için ne yapmalısınız?

Genel olarak bilindik yöntemleri sayarak sizlere nasıl yang kasabiliceğinizi anlatmadan önce yang ticareti yapmanın oyun kurallarına göre yasak olduğunu belirtmek isterim fakat bu yasağın farklı yöntemler sonucu aşılabildiğide gayet açık ortada. Yasak dediysekde bu sizin aklınızda hemen mahkeme kapılarını açmasın. Bu yasak sadece oyun içerisinde hesabınızın kapanmasına yol açabilir daha fazlası olmayacaktır. Bu hesabın riskini azaltmak için ise buraya tıklayarak ban riskini azaltan yöntemleri görebilirsiniz.

Şimdi gelelim nasıl yang elde ediceğinize.

Az önce birden fazla yöntem saymıştım fakat sizlere burada basit ve klasik yöntemlerdeki gibi bos kesip item satın demeyeceğim ama benzerinden bahsedebilirim. Hile kullanın!
Bas bas bağırılıyor oyunlarda hile kullanmak yasaktır, haksızlıktır vb bir çok kelime ve sözcük... Bunları bir kenara bırakırsak biz bu konuda sizlere nasıl yang satarak para kazanıcağınızdan bahsediceğimi belirtmiştim. Eğer yang satarak para kazanmayı hedefliyorsanız zaten oyun kurallarına göre yasak olan bir kuralı çiğnemişsinizdir dolayısıyla hile kullanmanızda da bir sakınca yok.

Hile kullanarak oyunda daha hızlı hareket edebilir ve daha hızlı saldırabilirsiniz evet bu klasik bir anlatım olacak ama bu sayede yapmanız gereken görevi, işi veya her ne yapıyorsanız onu daha kısa sürede tamamlamanıza olanak sağlayacaktır. Tabi bunun yanı sıra kaçınılmaz kadar kaçınılabilir olan ban riski de sizleri bekliyor olucak. Tabi ban riskini azaltan yöntemler adlı makalemizi okuduysanız bunlardan nasıl kurtulabiliceğiniz hakkında ufak tefek fikirleriniz olduğunu düşünüyorum. 

Hangi Hile Programlarını Kullanmalısınız?

Metin2 oyununda 10larca hile sitesi ve hileler mevcut fakat bu hilelerin bir çoğu kötü niyetli yazılımlar barındırıyor veya yanıltıcı programlarla bizlerin bilgisayarlarına reklam virüsü yerleştiriliyor. Bu tür ücretsiz program ve hileleri Google arama motoruna metin2 hile anahtar kelimesini yazarak görebilirsiniz. Bunun dışında premium hile olarak sizlere satışını yaptığımız 2 farklı hileyi önerebilirim stabilite olarak m2bob ve m24pro bot adlı 2 hileyi uygun fiyatlara platformumuzdan satın alabilirsiniz. Ayrıca bu programları tüm windows sürümlerinde çalıştırabilirsiniz fakat programın içerisinde güvenlik duvarının tarayamadığı yazılımlar olduğundan dolayı bilgisayarınız hileyi virüs olarak algılayabiliyor bunun çözümü güvenlik duvarının dışında tutmak veya devre dışı bırakmak. M2bob adlı hilenin yetkili resmi satıcısı olduğumuz için hilenin %100 çalışma garantisini verebiliriz. Aynı zamanda m2bob nasıl kullanılır adlı başlıkta m2bob programının nasıl kullanılıcağını ve ne özelliklerinin olduğunu görebilirsiniz.

Hileleri kullandığınızı ve artık yang kasmaya başladığınızı varsayarak içeriğe devam ediyorum.
Artık bizlere yang satarak gelir elde edebilme seviyesine eriştiğinize göre kendinizi geliştirip daha farklı yöntemlerle daha seri şekilde yang elde etmenin yollarını bulup hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Metin2 yang satışı sayfamızdan bizlere 7 günün 24 saati yang satabilir ve alabilirsiniz. Yang satışı yapabilmek için gereken tüm adımları sayfadaki açılır menüden görebilirsiniz bunun dışında bakiyenizi siteden çekmek için sadece sizlere özel olan profilinizden bakiye çek menüsüne geçerek sitede olan bakiyenizi nakite çevirebilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünün geri ödemeleri hafta içi 24 hafta sonu 72 saat içerisinde gönderilmektedir.

Merak edilen sorularınızı sitenin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek görevlililerimize sorarak öğrenebilir aynı zamanda yardım sayfamıza geçiş yaparak çoğu sorunun önceden verilmiş cevaplarına ulaşabilirsiniz.