Far Cry 5

Go Epin

Sen bir kahramansın! Heyecan verici kocaman bir gezegen de, her kroşe ile dönen hikayeyi ve keşfettiğin yerlileri koru sonrada sonu zaferle bitecek olan savaşını başlat!  Ubisoft’un bu oyunu Far Cry 5 Oyuncuların dengelerini bir hayli bozacak.

Düşman bölgesinde sıkıştığında hemen çevrenizdeki toplulukta Hope County, Montana'ya geçerek bir kültün direnişinde bulunmak için güç bulmaya gayret et. Güns for Hire'ı koca bir karakter dizisiyle toplayın. Eden's Gate'deki Projedeki tablolara ulaşmak için bir seferde 3 müttefikin özel gücünü kullan. Komuta uzmanı Fangs Hire için, ortalığı kolaçan et. Desteklemek için komuta edebilecek hayvanları bir arada tut. Herhangi bir yerde çatışma olduğu zaman bu çatışmaya katılıp katılmamak tamamen senin ellerinde. Hope County'ye girdiğiniz andan itibaren, seçtiğiniz herhangi bir sıraya göre dünyayı ele alma özgürlüğünüz var. Far Cry 5 satın al ve bu koca dünyada olacak destansı savaşa sende katıl!

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!