Knight Online Gold Bar (GB) Nedir? Nasıl Elde Edilir?

Knight Online oyununun oyun parası olarak bilinen Gold Bar türkçemizde Altın kütlesi anlamına gelen kısaltması GB olan para birimi hakkında öğrenmek isteyeceğiniz bilgiler.


Akradaşlar Knigh online bildiğiniz üzere internet online oyun pazarında 2010 yıllarından bu yana en geniş kitleye sahip olmuş oyunlar arasında adını yazdırmış bir rol yapma oyunudur. Başlıkta da belirttiğim gibi sizlere Gold Bar yani GB olarak bilinen oyun parasını anlatıcağım. Knight online dendiğinde ilk akla gelen gb'dir.Peki gb nedir? Gb kelimesinin uzun açılımı "Gold Bar" demektir."Gold bar" altın külçesi anlamına gelir yani gb oyun parasıdır.

Şimdi sizlere daha detaylı bilgi vermek istiyorum. Knight Online dediğimizde oyundaki itemlerden sonra akla gelen en önemli materyallerden biri olan GB tam olarak 100.000.000 Coins'den oluşmaktadır. Knight oyun parasının asıl adı Coins'tir fakat 100.000.000 coins'den sonra artık oyun parası birimi GB olarak tanımlanır. Tıpkı metin2 oyununda '' yang,K, M, Von ve T olarak belirtildiği gibi''  Bu oyun parası birimini kasmak yani elde etmek için farm yapmak gerekiyor fakat bunu farm yaparak elde etmek çok uzun ve uğraşlı bir süreç gerektirir. Dolayısıyla GB Alım ve Satışı sayfamızdan bir çok oyuncu gb satın almaktadır.

Burak adlı arkadaşımızın sizlere knight online gb kasmak için verdiği taktikleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Oyunda gb ticareti yapan bir çok firmayı oyun yöneticileri oyundan uzaklaştırmıyor metin2 oyununun aksine oyunda gb ticareti yapmak ban sebebi değildir dolayısıyla farklı bot programlarını kullanmakta oyunda legal olarak sayıldığı için bir çok oyuncu Knight online oyununu tercih etmektedir. Knight online gb elde etmenin zor olduğu bu dönemlerde daha hızlı ve uygun yollardan gb satın almak için sitemize üye olup alışveriş yapabilirsiniz. Bir önceki makalemiz'de sizlere knight online usko cash ve premium nasıl yüklenir adım adım anlatmıştık okumak için başlığa tıklayabilirsiniz.