League of Legends

League of legends rp satın al

League of legends 27 Ekim 2009 tarihinde çıkmıştır ve Türkiye de en çok oynanan MOBA oyunlardan birisidir. Oyunun en çok oynanan haritası sihirdar vadisidir. Sihirdar vadisinde 3 farklı koridor 5 farklı rol yapısı vardır. bunlar şu şekildedir.


ADC:  Takımın Saldırı gücü taşıyıcısı. Takım savaşlarında en çabuk yokedilmesi gereken roldür.
Support: Görevi takımın tüm rollerine yardımcı olmak ve haritadaki görüş açısını totemler sayesinde genişletmektir.
Jungle: Sihirdar vadisindeki orman yaratıklarını keserek seviye atlar ve ormanda elde ettiği özel yetenekler sayesinde koridor arkadaşlarına baskın yaparak puan kazandırır.
Mid:  Takım savaşlarında yüksek hasar vermesi beklenen bir şampiyon tercih edilir ve en çok yetenek gücü şampiyonları bu role uygundur.
Solo Top: Takım savaşlarındaki tüm hasarı emecek ve koridor baskınlarına hızlı bir şekilde giriş yapılacak karakterler tercih edilir genel olarak tank karakterler bu role çok uygundur.

League of legends level sınırı 30 seviyedir. Oyunda çeşitli karakterler olduğu gibi çeşitli kostümlerde mevcuttur bu kostüm ve karakterieri RP Sayesinde satın alabilirsiniz. Aşağıda ülkelere göre lol rp fiyatlandırması belirtilmiştir.

RP Satın alma işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken şey league of legends oyununa giriş yapmaktır.
Oyuna giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek satın aldığınız epin'i yükleyebilirsiniz.

GoEpin

GoEpin

GoEpin

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!