M2bob Nasıl Kurulur?

M2bob'un nasıl kurulduğunu bilmiyorsanız aşağıda ki adımları inceleyerek m2bob'un nasıl kurulucağını öğrenebilirsiniz.

M2bob Nasıl Kurulur?


M2bob kurulumu yapabilmek için öncelikle m2bob sitesine girip m2bob indirmeniz gerekmektedir. ( Site adresi: M2bob )

M2bob indirebilmek için öncelikle siteye üye giriş yapmanız gerekmektedir. 

Üye değilseniz hemen üye olup giriş yapın ardından sağ menüden indir kısmına tıklayarak m2bob'u indirebilirsiniz. 

Dikkat m2bob güvenlik duvarı tarafından virüs olarak görünebilir, Google Chrome harici tarayıcılardan indirin ve kurulum sırasında güvenlik duvarını devre dışı bırakın.
 

Bir örneğini aşağıda ki resimlerde görebilirsiniz.

m2bob kurulum 1.ci adım

Sol bar'dan İndir menüsüne tıklayın

m2bob kurulum 2.ci adım

Dowloand Patcher butonundan m2bob'u indirin ve inen dosyayı bir klasör içerisine yerleştirin.

m2bob kurulum 3.ci adım

Son olarak oluşturduğunuz klasörün içeriğinde ki M2bob Patcher exe'yi açın ve m2bob'un tüm kurulumunun bitmesini bekleyin.
M2bob kurulumunun tamamlanması için bilgisayarınızda virüs programının devre dışı olması gerekmektedir aksi halde m2bob kurulumu başarısız olucaktır.


Kurulum tamamladıktan sonra dosya uzantısı olarak metin2 klasörünün içerisinde bulunan metin2client.bin dosyasını seçip m2bob hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir, eğer premium hesabınız yoksa m2bob kullanamazsınız. M2bob ücretli bir metin2 hilesidir eğer premium hesabınız yoksa hileyi kullanamazsınız hileyi kullanmak için m2bob satın almanız gerekmektedir.  Goepin m2bob türkiye resmi yetkili satıcısıdır eğer m2bob almak istiyorsanız m2bob satın al kategorimizden üyeliğinizi premium sürüme çevirebilirsiniz. Aynı zamanda m2bob'u nasıl kullanıcağını veya özelliklerini bilmiyorsanız kullanmadan önce m2bob özellikleri başlıklı içeriğimizden m2bob'un nasıl kullanıldığını ve özelliklerini okuyabilirsiniz.

ETİKETLER: m2bob