Metin2 M2bob PvP Server'de Nasıl Kullanılır

M2bob Gameforge oyunu metin2 için üretilmiş olan güncel bir 3.cü parti hile yazılımıdır. Aşağıda Metin2 pvp serverler tarafından sürekli engellenen m2bob pvp'de çalışır mı onu detaylandırıcağız.

M2bob PvP Server Kurulumu yapmak için m2bob'u çalıştırın ve aşağıda ki ekrana geldiğiniz de fotoğrafta da görüldüğü gibi P- Serverde oynamak istiyorum butonuna tıklayın ve pvp serverinizin kurulu olduğu client.bin dosyasını seçin ardından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip Devam butonuna tıklayın.


Go Epin


Devam butonuna tıkladıktan sonra oyun client başlamadan otomatik olarak açılıcaktır tüm bu işlemleri yaptıktan sonra oyuna giriş yapın ve ''Num Lock'' tuşunu kapatıp ''0'' Tuşuna basın hilenin aktif olan tüm özellikleri sze yansıyacaktır ve oradan özellik geliştirmesi ve benzeri tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Açılacak olan m2bob penceresin de Level Bot seçili olarak gelicektir Level bot bölümünden karakterinizi için Hızlı koşma, Hızlı vuruş, Otomatik çekme ve benzeri bir çok özelliği aktif edip kullanabilirsiniz.

m2bob pwp server kurulumu 2

Dikkat! M2bob her PvP serverde güncel değildir güncel olan serverleri m2bob forumu üzerinden takip edebilir aynı zamanda güncelleme talebi de gönderebilirsiniz. M2bob'u eğer P sunucular için kullanıcaksanız daima kontrol etmenizi tavsiye ederiz aksi halde satın aldığınız metin2 m2bob hilesinin süresi gün gün olarak işlemektedir.  M2bob'u nasıl kullanıcağınızı bilmiyorsanız m2bob özellikleri başlıklı makalemizde m2bob'a dair tüm özellikleri görebilir ve nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

ETİKETLER: m2bob