Metin2 » Ejder Parası

goepin.com

Ejder parası nedir?

Ejder Parası yani metin2 ep oyunu içerisinde Nesne marketten alışveriş yapabilmeniz için kullanılan özel bir para birimidir.
Bu ürün sadece satın alınarak elde edilebiliyor bunun dışında ejder parası elde etmek için oyunda belirli zaman aralıklarında düzenlenen ep kuponu etkinlikleri sayesinde pazarlardan alış veriş yaparak elde edebilirsiniz. Ejder parası ile oyun içinde satılmayan ürünlerin %60'lık bir kısmına kolaylıkla sahip olabilirsin.

Ejder parası ile yapılabilicekler

Oyun içerisinde bulunan nesne marketten karakter ekipmanlarınıza efsun nesnesi aracılığı ile özel bonuslar ekleyebilirsin.
Bu sayede diğer oyunculara karşı savunma ve atak gücü olarak daha avantajlı olursun.
Nesne marketten alıcağın özel silah ve kostümler ile karakterinize farklı bir görünüş katabilirsiniz.
Aynı zamanda özel iksir ve karışımlar sayesinde karakterinize süreli bonuslar ekleyebilirsiniz.
Satın aldığınız ejder parası epin kodu olarak teslim edilir, Nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki butona tıklayın.

  7/24 ÖDEME VE CANLI DESTEK         HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ  

  • GoEpin
1. Adım
  • GoEpin
2. Adım
  • GoEpin
3. Adım

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!