Yang Fiyatları Neden Sürekli Değişir?

Metin2'de yang fiyatlarının sürekli değişkenlik göstermesinin en büyük sebebi oyundaki pazar fiyatlarının artışı ve inişidir.

Buna rağmen oyundaki pazarlarda fiyatlandırma artma veya azalma göstermese de bazen metin2 yang fiyatları olabildiğince düşmekte yada artmaktadır. Bunu sizlere şu şekilde örneklendirebilirim; bir oyuncu satmak istediği değerli bir itemi belirlediği bir fiyata satmak istiyor fakat bir türlü itemi pazardan kimse satın almıyor. Bu oyuncu bu eşyanın fiyatını düşürmek istediği zaman o elindeki yang satmak istediği yang fiyatına göre biraz daha değerli oluyor. Eğer o oyuncu gelip bizlere yang satmak isterse bir önceki satış fiyatından elde ettiği kazancı şuanki satış fiyatıyla elde edemeyeceği için satmakda tereddütler yaşıyor. Ortada böyle bur durum olduğunda yang satışlarının tekrardan artması için fiyatlandırmanın artması gerekiyor bunun tam aksi bir durumunda ise fiyatlandırma daha çok düşüyor.

Peki yang fiyatlarının düşüp yükselebiliceğini nasıl anlarsınız?

Eğer oyunda ticaret ile para kazanıyorsanız bunu anlamak çok basit. Satmak istediğiniz itemlerin artık daha az satıldığını farkettiğiniz anda fiyat düşmeye kaçıyorsunuz ve buda sizin elinizdeki yangı bir hayli daha değerli yapıyor dolayısıyla ürünlerinizin satılması demek elinizdeki yang'ında daha az değer kazanıcağı demektir. Bu tabi her şeyin hızlı satılması anlamında piyasada fiyat değişikliği olucağı anlamına gelmiyor. Örneğin sattığınız Hava kılıcı beceri kitabını o an alıcak oyuncunun ihtiyacı olması dolayısıyla sizlerden 1 adet yerine 5 adet alması piyasada ki hareketliliği belirtmez. Eğer hareketliliği tam anlamıyla saptamak istiyorsanız bunu pazarlardaki fiyatlandırmaya göre yorumlayabilirsiniz. Bir ticaret camınız varsa oyunda satılan aynı itemleri arayarak kimin daha pahalıya veya kimin daha ucuza sattığını araştırıp aradaki farkı tüm itemlerde hesaplayabilirsiniz. Buda sizlere piyasadaki itemlerin fiyat analizini yapmanız için fırsat vericektir.

Fiyat artışı olmadan yang nasıl alınır?

Metin2'de ucuz fiyatlandırmadan yang almak için piyasayı sürekli takip etmeniz veya sürekli facebook gruplarında oyuncuların sattığı itemleri oyundaki pazarlara kıyaslamanız gerekmez. Sürekli olarak piyasayı kontrol etmek sizleri bir hayli yorabilir fakat bunu sizler için biz analiz ediyor fiyatlandırmamızı ona göre uygun bir şekilde tamamlıyoruz. Tüm oyuncuların en ucuz metin2 yang satın alması için en güncel fiyatlandırmayı sizlere biz 7 günün 24 saati hizmet vererek sağlıyoruz.