Metin2 won nedir? ve Won ile neler yapılabilir?

Metin2 won nedir? ve Won ile neler yapılabilir?
Won metin2'de kullanabiliceğin yine Yang işlevi gören bir oyun parasıdır. Depocu görevlisini kullanarak won yapabilirsin çevirdiğin her 1 Won = 100 M yang değerindedir. 1 Won Yang çevirme işlemi için depocuya 103 M ödersin ve 1 Karakter de maximun 99 Won taşıyabilirsin

Metin2 won nedir?

Yine yang gibi harcayabiliceğiniz pazarlardan alışveriş yapabiliceğiniz az elde edilen ve daha fazla yang taşımanıza yardımcı olan bir para biriminden bahsediyorum.GoEpin Bu resimde gördüğünüz gibi 5 yazan kısım won envanteridir.  Şuanda envanterde tam 523.999.998 yang mevcut. Yani buda şöyle demek oluyor 1 won = 100.000.000 yang ediyor.  Won'u envanterinizde toplamda 999 adet olcak şekilde saklayabiliyorsunuz. Won ile pazarlardan ve ticaretten alışveriş yapabiliyorsunuz. Ticarete ise maximun yine envantere ekleyebildiği kadar yani 999 won eklenebiliyor. Bu şekilde alışverişlerinizi ticaretten yaparak hızlı bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz veya yang aktarımları yapıcağınız zaman direkt olarak ticaretten won verebiliyorsunuz. Aynı zamanda pazar kurarken satmak istediğiniz itemi won ve yang olarak satabiliyorsunuz.

Aşağıdaki resim de bir örneğini görebilirsiniz.

metin2 won pazarımetin2 won pazarı 2

Won'u nasıl yang'a ve Yang nasıl Won'a dönüşüyor?

Won depocudan satın alınabilen bir para ve kolayca elde edilebiliyor. Satın almanın bir sınırı yok ama bir maliyeti mevcut.
Örneğin elinizde 250.000.000 kadar yang mevcut ve bunu won'a çevirmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey hangi bayraktaysanız o bayrağın depocusuna gitmek.  Ardından depocuya tıklayın ve Döviz bürosu seçeneğine tıklayın önünüze tam 2 adet alternatif çıkıcak siz Yang'ı Won'a  seçeneğine tıklayıp çevirmek istediğiniz miktarı yazıcaksınız. Ben 2 won kadar yang çevirmek istiyorum bunun için bir miktar vergi ödemem gerekiyor buda %3 olduğundan dolayı 2 won kadar yang için 206.000.000 yang ödeyeceğim.  Önümüze çıkan pencereye 2 yazdıktan sonra dönüştür kısmına basarsanız eşya envanterinize 2 won kadar yang gelicektir. Aynı işlemin tam tersini Won'u yang'a çevirerek yapabilirsiniz. Fakat iyi bir haberim olucak won'u yang'a çevirdiğimiz zaman herhangi bir vergi ödemeyeceğiniz için direkt olarak çevirdiğiniz miktari yang olarak elde edebiliceksiniz. 

Eliniz de yeterli miktarda yang mevcut degilse ve üretmek sizlere zor geliyorsa Metin2 yang sayfamızdan her serverde istediğiniz kadar won alabilirsiniz. Üstelik yang fiyatlarımız %35 daha ucuz

Aşağıdaki resimlerde bir örneğini görebilirsiniz.

GoEpinGoEpinGoEpinGoEpin