LoL RP ile Ne Almalısınız? Hangi Kostümler Daha Güzel

League of legends nesne market para birimi olan riot points ile neler alabilirsiniz. İdeal LoL RP kullanmanın avantajları için makalemizi dikkatlice okuyun

League of Legends'de özel bir oyun parası olarak satılan Riot Points ile karşınıza çıkıcak yüzlerce kostüm arasından birini seçip almak oldukça zor ve tereddütlü bir işlem :) hele ki kararsız bir insansanız bu iş sizin için oldukça zordur.

Mağazada bulunan yüzlerce kostüm arasından hangisi oyun oynarken daha çok dikkat çeker ve daha hoş bir görüntü sağlar gibi bir çok teknik detaya takılan bir oyuncuysanız bu iş sizin için saatler belki de günler sürebilir.

LoL forumların'da gördüğüm konular'da şu köstüm şöyle bu kostüm bu şekilde gibi bir çok kararsız sorulara nazaran bu içeriği yazmaya karar verdik. İşte Lol rp ile alabiliceğiniz en iyi kostümler listesi


LoL En Güzel Kostümler

Ruh Bekçisi Udyr

Efsanevi kostümler arasında yer alan ve pahalı olarak adlandırılan kostümlerden birisi Ruh Bekçisi Udyr

LoL En Güzel Kostümler serisi Ruh Bekçisi Udyr Kostümü

Lol RP ile alınabilicek en güzel kostümlerden birisi olan ve özel bir tasarıma sahip olan Ruh Bekçisi Udyr ile bir kaç farklı form'a dönüşebilen kostümü ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


Black Alistar

Asla marketten satın alamayacağınız ama nadiren de olsa elde etme şansınız olabilen bir kostüm daha işte Black Alistar!

LoL En Güzel Kostümler serisi Black Alistar Kostümü

Bu kostüm Lol tarihinin en eski ve ilk kostümlerinden birisi zamanında market'de satılan bu kostüme artık erişmek imkansız. Kostüm lol tarihi sandıklarına çoktan kaldırıldı ve bir daha satılıcağını hiç zannetmiyoruz. Arada sırada çeşitli yayıncılar yayınlarında bu kostümü kullanmakta siz yinede eğer bu kostümü bulursanız sakın kaçırmayın Goepin'den sizlere iyi bi tavsiye olsun :)


Volkanik Wukong

En detaylı kostümler arasında olan Wukong'un çok tercih edilen kostümlerinden birisi Volkanik Wukong

LoL En Güzel Kostümler serisi Volkanik Wukong Kostümü

Bu Kostümle ortalıkda Brand gibi gezebilirsiniz haha :) Bir ara brand'a benzediği doğrudur ama oyunun en şahşahlı kostümlerinden birisidir tercih edin derim.


Ölüm Çiçeği Kha'Zix

Kha'Zix'in en güzel kostümlerinden olan ve detaylı bir çizime sahip bir kostüm işte sizlere alabiliceğiniz en güzel lol kostümleri arasında yer alan Ölüm Çiçeği Kha'Zix

LoL En Güzel Kostümler serisi Ölüm Çiçeği Kha'Zix Kostümü

Bir Meka Kha'Zix gibi %0,05 Ek hasar vermese de tarihin en hoş kostümlerinden birisidir Kha'Zix karakterini çok seviyorsanız tercih etmenizi tavsiye ettiğim tek kostüm bu arkadaşlar.

Lol En Güzel Kostümler serisinin sonuna geldik tüm bu kostümleri almak için gerekli olan Riot Points'e sahip değilseniz lol rp satın al kategorimizden uygun ve kampanyalı fiyatlara rp alabilirsiniz.