Metin2 EP İle Neler Alınmalı? Metin2 EP'i Yang'a çevirme

Metin2'nin özel parası olan ejder parasını avantajlı bir şekilde nasıl kullanabilirsiniz veya metin2 ejder parasını nasıl metin2 yang'a çevirebilirsiniz?

Metin2'de bulunan ve sadece para yatırarak elde edebiliceğiniz ürün metin2 ep nasıl avantajlı yollarla kullanabilirsiniz en iyi şekilde nasıl değerlendirebilirsiniz sizlere bunları açıkladık.

Ejder Parasını Nasıl Kullanmalısınız?

Öncelikle karakterinizin 50 Seviye orta düzey'de bir savaşçı olduğunu varsayıyorum

Bu seviyeler de bir karakter için gerekli olan malzemelerden birisi büyük bedensel ve zihinsel sandığıdır.
Bedensel sandığının içeriği şu şekildedir

    Adet    
Büyük Bedensel Sandığı
20

Kötü Ruh Kovma Kağıdı

10

Bilgelik İksiri

10

Münvezi Tavsiyesi

5

Işınlanma Yüzüğü

1

Satürn Ansiklopedisi (Büyük)

Bu ürünü almaktaki en büyük avantajlardan birisi Kötü ruh kovma kağıdı ve münvezi tavsiyesini kullanarak sizlere daha hızlı yetenek gelişimi sağlamaktır.
10 Adet münvezi tavsiyesine sahip olmak için hesabınızın daha önce Metin2 3000 EP Harcaması gerekmektedir bununla kazandığınız ejder markasını Münvezi tavsiyesi alarak değerlendirebilirsiniz. Münvezi tavsiyesinin metin2 ep ile satışı yoktur
Fakat Kötü Ruh Kovma Kağıdı'nı nesne market üzerinden satın alabilirsiniz.


Sandıkların dışında ejder paranızı değerlendirmeniz için bir kaç yöntem daha mevcut.
Karakteriniz için 7 Günlük Otomatik Av satın alıp karakterinizin level kasmasını sağlayabilirsiniz.
Aynı zamanda Tecrübe Yüzüğü, Üçüncü El ve Altın Şans Parası kullanarak'ta yang ve exp kazanımınızı yükseltebilirsiniz.

Eğer oyunda çok güvenilir bir oyuncuysanız diğer oyunculara yang karşılığında dilediğiniz nesne market ürününü satın alıp satabilirsiniz örneğin efsun nesnesi veya diğer itemler gibi. Bu şekilde metin2 yang kasmak sizin için uğraştırıcı geliyorsa daha güzel bir yöntem olan metin2 nesne market ürünü Envanter Genişletmeyi satın alıp pazar kurarak satabilirsiniz.

Metin2 ejder parası yükleyip yang kasabilmek veya karakterinize en ucuz yolla ejder parası yüklemek için Hapy Hour etlinliklerini bekleyebilirsin. Hapy Hour etkinliklerinde yüklediğiniz ejder parasının verilen değere göre %25 ila %50 daha fazla bonus olarak gelmesini sağlayan etkinliklerdir. Bu etkinliklerin ardından genelde Yavrucuk Kutusu veya EP kuponu etkinliği gelir. Böyle bir durumda bu itemleri çekerek hızlı bir şekilde satış sağlayıp yüksek miktarda kazanç elde edebilirsin.

ETİKETLER: metin2 ep metin2