Metin2 EP Kuponu Nedir? Nereden Düşer?

Metin2 EP Kuponu Nedir? Nereden Düşer?
Metin2 EP Kuponu nesne market'de belirli zaman aralıklarında satışa sunulan karaktere bağlı ejder parasını ticareti yapılabilir bir ürüne çevirmenize yarayan nesne market ürünüdür.

Ep Kuponu Nedir?metin2 shaman

Metin2 oyun yöneticileri tarafından rastgele nesne market'de satışa çıkan EP Kuponu oyunda ejder parasını hesaba bağlı bir şekilde değil aksine envanterde ticareti yapılabilir şekilde satışa sunulmasına imkan verilen bir nesne market ürünüdür. Bu ürün sadece nesne marketten satın alınarak veya daha  önce nesne market üzerinden satın almış oyuncuların pazarlarından satın alarak elde edilebiliyor. Ep kuponu bir karakter içerisinde belirlenen limitler dışında fazla alınamaz. Örneğin nesne markette satışa sunulan EP Kuponlarını sadece 6 aydan eski hesaplar satın alabilir yeni açılmış bir oyuncu hesabı nesne market üzerinden ep kuponu satın alamaz. Ep kuponu alamıyorum gibi bir çok konu başlığını metin2 forum uzerinden takip edebilirsin. Bu alınan kuponlar ticareti yapılabilir şekilde satışa sunulmaktadır. Yani nesne marketten kupon satın alarak pazarlarda diğer oyunculara ep kuponu satabilirsiniz. Böylelikle yang alışverişi yapmadan karakterinize yang üretmiş olucaksınız. (Buna ticaret derler dostum)


EP Kuponları
Süre
Satış Fiyatı
Go Epin1000 EP Kuponu30 Gün1300 EP
Go Epin500 EP Kuponu30 Gün700 EP
Go Epin100 EP Kuponu      30 Gün            150 EP      
Go Epin 50 EP Kuponu30 Gün80 EP

Metin2 nija karakteri

Ep Kuponu nasıl alınır?

Metin2 takımı tarafından forum üzerinden etkinlik zamanı ve saati 1 hafta öncesinden genel olarak duyurulur (1 saate düşürülmüş) ve bu süreler içerisinde nesne market üzerinden her karakter için sınırlı sayıda bulunan EP kuponlarını satın alabilirsiniz. EP kuponu almak için hesabınızda ejder parası olması gerekmektedir. Hesabınızda gerekli miktarda ejder parası bulunmuyorsa metin2 ep kategorimizden ep satın alarak karakterinize yükleme yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek unsur Ep Kuponu almak istediğiniz hesabın 6 aydan eski olduğuna emin olmak. Bunun için yapman gereken mail adresine gelen kayıt linkini incelemek olucaktır. Aksi halde yeni oluşturduğunuz hesaplardan EP Kuponu alabilmeniz mümkün değildir.
Eğer hesabın eski değilse şu hatayı alırsın '' Karakterin için bu kategoride nesneler yok ''
EP Kuponu alma şartları; Öncelikle hesabınızın en az 6 ay önce açılmış gerekmektedir.

Hesabınızın mail onayı yapılmış olmalıdır ve son olarak hesabınızda ep kuponu alabilmek için yeterli ejder parasına sahip olmanız gerekmektedir. Örn: 1000 EP kuponu için 1300 Ejder Parası gibi.


Ep Kuponu Ne zaman Gelir?

Ep kuponu geliş zamanlarının metin2 tarafından belirlenmiş net bir tarihi hiç olmadı, oyun takımı tarafından rastgele olarak getirilen ep kuponu ortalama 30 maximun 90 günde bir gelmektedir. Ep kuponunun geliş tarihini sitemiz üzerinden güncel olarak takip edebilir aynı zamanda metin2 forum üzerinden güncel bilgilere erişebilirsin

Bir önceki yazımız olan '' Metin2 won nedir? ve won ile neler yapılabilir? '' Başlıklı makalede sizlere won nedir, nasıl yapılır ve nasıl yang'a çevrilir gibi sorular  hakkında detaylı bilgi verilmektedir başlığa tıklayarak içeriğe gidebilirsin.