Metin2 Hileleri Premium ve Güncel 2020

Metin2 Türk ve metin2 pwplerde kullanılan aktif olarak çalışan premium ve güncel metin2 hileleri m2bob ve m24pro bot hakkında bilgi

Metin2 TR için kullanılan ve aynı zamanda pwp serverlerde çalışan hile olarak bilinen m2bob ve m24pro bot metin2 hileleri şuanki tüm metin2 serverlerinde kullanılmaktadır. Oyuncuların çoğunun aradığı hilelerden olan ücretli olarak satılan bu hileler diğer ücretsiz metin2 hilelerden daha kapsamlı virüssüz ve çok seçenekli hilelerdir.

Burada ki metin2 hileleri ile karakterinize en çok yarayan özelliklerden biri olan 7X Hilesi ile slotlara hızlı vurarak ve hızlı koşarak saldırabilirsiniz. Karakterinizi otomatik kasılma botuna bırakıp günlerce bilgisayarınızı sadece açık tutup hiçbir müdahalede bulunmadan kasılmasını bekleyebilirsiniz. Bu tür metin2 hileleri sayesinde bilgisayar başında vaktinizi harcamadan metin2'de istediğiniz seviyelere karakterinizi hemen ulaştırabilirsiniz. Bu iki tür premium metin2 hilesi sayesinde oyunda yapamayacağınız görev yok.

M24pro ve m2bob bot olarak ortak özelliklere sahip olan bu hilelerin özellikleri; Level Bot, Spam Bot, Farm Bot, Fish Bot, Buff Bot, Switchbot, ShopBot, SearchBot ve ReadBot olarak 9 farklı kategorili hilelere sahiptir. Bu özelliklerin detaylarını diğer bir içeriğimiz olan m2bob nasıl kullanılır adlı başlığımız da öğrenebilirsiniz

M2bob ve M24Pro hilelerine sahip olmak artık bakkaldan ekmek almak kadar kolay üstelik oturduğun yerden bunu halledebilirsin.
Goepin'e üye olarak m24pro kategorisinden veya m2bob kategorisinden dilediğin hile kullanım süresini satın alarak hileye sahip olabilirsin.