M2bob nasıl kullanılır ve M2bob'un Özellikleri Nelerdir?

M2bob nasıl kullanılır ve M2bob'un Özellikleri Nelerdir?
Merhabalar bugün çok sıklıkla sorulan ama hiçbir yerde nasıl kullanıldığına dair pek detaylı anlatım göremediğimden size metin2 hilesi olan m2bob nasıl kullanılır onu anlatıcağım

Öncelikle m2bob metin2 tarafından engellenemeyen eski esymetin2 gibi bir hiledir sürekli kendini güncelleyen ve yenilikler katan çalışma prensibini phyton ile geliştirebiliceğiniz bulabiliceğiniz en güncel metin2 hilelelerinden birisi. M2bob‘da aktif olarak kullanabiliceğiniz bir sürü özellik var size bir kaç tane m2bob özelliklerinden bahsedelim

Go Epin

M2bob Nasıl Kullanılır?

M2bob botu sizlere karmaşık gelen bir hile dahi olsa kullanımı oldukça basit ve arayüzü türkçe olarak sunulan alternatif menülerle karışık görünen aslında basit bir arayüze sahip bir bot proğramı olduğunu kavradığınızda kullanımı oldukça basittir. Kullanım amacı genel olarak yang kasma ve oyundan para kazanma amaçlı olsada oyuncular için level kasma, spambot, farmbot ve benzeri bir çok seçenek için kullanılmaktadır. M2bob'u kullanabilmek için öncelikle premium sürümüne sahip olmanız gerekmektedir eğer bir premium m2bob üyeliğiniz yoksa m2bob kategorimizden kendinize uygun premium sürümünü alabilirsiniz. M2bob'u bilgisayarınıza indirip kurmayı bilmiyorsanız m2bob kurulumu başlıklı içeriğimizde sizlere m2bob'un nasıl kurulduğunu detaylandırdık.


M2bob Özellikleri

⇒ Level bot: M2bob’un en çok tercih edilen seçeneklerinden birisidir zaten temel satın alma amaçlarından biriside budur hızlı seviye atlamak. Evde yokken bilgisayar başında değilken veya film dizi gibi şeyler izliyorken botun otomatik olarak hesabınızı kasıcağı bir seçenek. Level botunun içinde olan bir kaç özellik otomatik pot basma istenilen eşyaları toplamama etraftaki yaratıkları otomatik olarak çekme ve kesme skil atma vb. gibi sayamadığım bir çok özelliğe sahip bu seçeneği tercih ederseniz çok hızlı bir şekilde eşya düşürüp satabilir level atlayabilir bu sayede bedavadan yang kasabilirsiniz ve itemlerinizi hızlı bir şekilde güçlendirebilirsiniz.

Spambot: Gelelim başbelası olan spambot‘a Spambot oyunculara sürekli olarak pm atan online chat’tan tekrarlı olarak istenilen kelimeleri istenilen sürelerde yazan bir otomatik chat seçeneği buradan istediğiniz yazıyı yazabilir ve bunu otomatik olarak günün her saniyesi yazabilirsiniz bu sayede item arayışlarınızı buradan yapabilir veyatta loncanıza üye ararken bu sayede oto chat ile herkeze mesaj atabilir kitlenizi genişletebilirsiniz.

Farmbot: Özel bir seçenek ve pek bilinmeyen aslında çok profesyonel kullanıldığında ciddi itemler elde edebiliceğiniz bir seçenek. Farmbot yaparak sürekli metin kesebilirsiniz kendiniz belirlediğiniz belirli bir haritada hesabınız devamlı olarak hareket eder ve o çizgi yani rota yakınlarındaki metinleri algılar ve onları keser. kestiğiniz metinlerden istediğiniz eşyaları toplar ve istediğinz eşyaları otomatik olarak satar hatta ayarlamasını dikkatli bir şekilde yaparsanız sadece istediğiniz beceri kitaplarını envanterinde bulundurur.

Fishbot: Bu artık pek tercih edilmeyen eskiden çok popüler olan balık tutma botu. Bildiğiniz üzere metin2 balık botuna artık müsade etmiyor hatta oyuncuları bile bot olarak algılayıp banladığını neredeyse hepiniz biliyorsunuz balık botu otomatik olarak balık tutup istridye düşürme odaklı çalışır dilerseniz sadece balık dahi üretebilir bu balıkları satarak yang kasabilirsiniz ticaret açısından istiridye sürekli tercih edilen bir item ve satışı asla yavaşlamayan bir eşya dolayısıyla bu sayede hızlı bir şekilde yang kasabiliceğinizi düşünüyorum

Buffbot: Bu seçenekte ise bir şamanınız varsa iyileştirmeci veyatta kutsamacı sizin belirlediğiniz karakterleri devamlı olarak kutsar bu seçeneği şu şekilde kullanabilirsiniz kasılmakta güçlendiğiniz veyatta bota bıraktığınız bir hesabı daha hızlı kesebilmesi için 2 ayrı metin2 client’i açıp beraber kasılmalarını sağlayabilirsiniz

Switchbot: Switchbot aslında metin2 pvp ler için yapılmış bir sistemdir. Pvp serverlerinde itemlerinize efsun basmaya yarar. Diğer efsun botlarından ayıran tek özelliği ise efsun nesnesini marketten otomatik olarak kendisi alır. (Şu NPC ID'sini oku) tıkladığınızda o npc nin cordinatlarını kaydeder ve efsun bittikçe bot otomatik alır. (Şu Item ID'sini oku) tıkladığınızda envanterinizdeki o itemin kodunu kaydeder ve kesinlikle bir diğer benzer itemle karıştırmaz. sadece o iteme efsun basar. (İtemi envanterinizin 1. slotunun sol en üst köşesine koyduğunuzdan emin olun)

ShopBot: Shopbot pazarınızı otomatik kurar, pazarın ismi ve eşya fiyatları m2bob panelinden yapılmalıdır yang kısmından bir fiyat girdiğinizde (Örn. 1000k = 1m dir) 1000k yazıp itemin üzerine çift tıklayıp botu başlattığınızda itemi 1m ye kuracaktır. oyundan atma ve ölme gibi durumlarda kendisi burada yeniden başlayıp 200 saniye içinde tekrar pazarı kurar. Eğer kaşmir paketiniz var ise m2bobda bulunan kaşmir simgesine tıkladığınızda 2 adet onay butonu göreceksiniz onları aktif etmeniz yeterlidir. !!!DİKKAT eşyanın fiyatını girdiğinizde bot o eşyayı ve fiyatı aynı şekilde kaydeder. 10 tane İstiridyeyide 1m ye koyar, 200 tane istiridyeyi de 1m ye. pazarınızı kurarken her seferinden eşya miktarını ve fiyatı kontrol ediniz.

SearchBot: Searchbot pazar aramaya ve istediğiniz itemi pazarlarda arayamaya yarayan bir bottur. Ticaret aynası botu kısmından alacağınız itemi seçip minimum ve maxsimum fiyat değeri girerek. o fiyat aralığındaki bütün aradığınız itemleri görüp satın alabilirsiniz. Ticaret camından daha avantajlı, kullanımı daha kolay ve pratiktir Bu sayede ticaret camınada extra metin2 ep vermeye gerek kalmaz :) Manuel tarama: bir arkadaşınız veya bir dostunuz benim pazarıma bak itemler gitmişmi dediğinde pazarın ismini söylemesi yeterlidir :) ve eğer 1. köyde bilgisayarınız kasıyorsa uzaktaki pazarı kasmayan bir yerdede görüntüleyebilirsiniz.

ReadBot: Readbot otomatik olarak seri bir şekilde beceri kitabı ve ruhtaşı okumanıza yarayan bir seçenektir. Genellikle pvp serverleri için kullanılır. tr serverindede kullanılabilir. m2bob üzerinden okumak istediğiniz bk ları ve zenleri işaretleyip botu başlatabilirsiniz.

Go Epin

M2bob hakkındaki yaptığım araştırma dışında m2bob‘u en çok nereden en ucuz ve güvenli bir şekilde alabilirim diye yazan bir çok konu gördüm. Bunun adına ufak bir açıkalama daha yapmak istiyorum m2bob resmi yetkili satıcısı olduğumuzdan dolayı en hızlı ve güvenli bir şekilde web sitemizden m2bob alabilirsiniz.

M2bob'a hemen şimdi sahip olmak istiyorsanız metin2 m2bob satın al kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: m2bob