Metin2 Yang, EP ve M2bob Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Metin2 Yang, EP ve M2bob Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)
Makalemizde metin2 oyunu hakkında sizlere sıkça sorulan soruların hepsini cevaplarıyla birlikte yazıcağız, içeriğimiz metin2 yang, ejder parası  ve m2bob hakkında sıkça sorulan tüm soruları cevaplarıyla birlikte içerir. Eklemek istediğiniz tüm soruları canlı desteğimize veya konu altına yorum yaparak ekleyebilirsiniz.

Başlık ayraç 1

★ Ban riski faktörleri (S.S.S)

Metin2 oyununda ban riski bir çok farklı faktörden oluşmaktadır. Genel olarak gündemde olan soruları sizlere aşağıdaki koyu renklendiirilmiş cümlelerde belirttim. Bu adımları dikkatlice inceleyip tamamlarsanız yang alımından ban yedim, yang alışverişinden ban yermiyim? veya yang alışverişi yaparsak ne kadar süre ban yerim gibi soruların cevaplarını da öğreniceksiniz.

♦ Yang alımında ban riski nasıl düşürülür?
Oyun kurallarına göre metin2 yang alışverişi yapmak ban sebebidir. Bu kural sebebiyle oyunda yapılan tüm yang alışverişleri oyun kurallarına göre yasal değildir ban riski olmadan satış yapılmaz bununda hiçbir şekilde aksi iddia edilemez fakat ban riski normal alışverişe göre birazda olsa düşürebiliyor yang alışverişinden ban yedim diyen tüm kullanıcılar buraya tıklayarak ban riskini azaltan yöntemlerden faydalanabilir.

♦ Yang alışverişi yaparken nelere dikkat edilmelidir?
Yukarıda ki başlıkta ve bir önceki soruda da bahsettiğim gibi oyun kurallarına göre yang alışverişi yapmak ban sebebidir. Fakat bu riski düşürebilmek için yapılması gerekenleri teker teker sıralayan bir bağlantı linki vermiştim bunların dışında yapılması gereken önemli bir püf noktada ıp adresinizdir. IP Adresiniz eğer daha önce hile veya bir yang alışverişinde kullanılmamış bir IP Adresi ise yapıcağınız yang alışverişin de ki risk bir hayli düşecektir.

Yang alımında ban riski süreleri nedir?
Ban süreleri net bir süre dahilin de olmasada genel olarak oyundan uzaklaştırma süresi ilk kural ihlali için 3 gün 2.ci ihlal için 15 3.cü ihlal için 30 ve 4.cü ihlal için tam 90 gündür. Eğer 5.ci kural ihlalini yaparsanız ne yazıkki süresiz olarak oyundan uzaklaştırılmaktasınız. Dolayısıyla yang alışverişi yaparken 1. seviye yeni açılmış farklı mail üzerine kayıt edilmiş hesaplarla alışveriş yapılmasına dikkat edilmelidir, aksi halde oyundan uzaklaştırılmanız kaçınılmaz bir son olabilir.

Başlık ayraç 2
★ Teslimat bilgileri (S.S.S)

Metin2 oyun parası satışlarımızı elimizden geldiğince özveri ve dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Bu dikkatli işlemlerin en önemli etkeni oyun parası satışlarının oyun kurallarına göre yasak olmaması ve hesapların kapatılma ihtimaliyle karşı karşıya kalmasıdır. Dolayısıyla belirlediğimiz kurallar içerisinde teslimat yaparak bu riski profesyoonel bir şekilde düşürerek sizlere en kaliteli ve en güvenli alışveriş yöntemini sunuyoruz. Aynı özveri sizlere satın aldığınız tüm Epin ürünlerinde de gösterilmektedir.

♦ Satın aldığım oyun parası veya Epin ürünü ne zaman teslim edilicek?
Aldığınız oyun parası o an yapılan sipariş yoğunluğuna göre ortalama 5 maximun ise 30 dakika içerisinde teslim edilir. Satın aldığınız Epin ürünü ise stok'da var ise anında teslim edilir fakat stoklarımızda tükenmişse teslimat süresi 2 dakika kadar sürebilir. İptal edilen ve teslim edilen siparişlerin tüm detaylarını 
müşteri merkezi sayfasında bulunan siparişlerim sekmesinde görebilirsiniz.

♦ Siparişim iptal edildi neden?
İptal edilen siparişlerinizi sayfam menüsünden siparişlerim kısmına girerek mevcut siparişinizin sağ tarafında bulunan sipariş detayı kısmından görebilirsiniz.

♦ Satın aldığım Won'u nerede Yang'a çevirebilirim.
Teslim aldığınız oyun parası ürününü kolayca depocu npcsin'de döviz bürosu seçeneğine tıklayıp won'u yang'a çevir kısmından çevirmek istediğiniz tutarı yazarak yang çevirme işlemini yapabilirsiniz. Won hakkında daha fazla bilgiye erişmek için buraya tıklayarak ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın aldığım Ejder Parası ürününü nasıl aktif edebilirim?
Satın aldığınız ejder parasını aktif etmek için gereken tüm adımları ejder parası nasıl yüklenir? butonundan detaylı olarak görebilirsiniz.

  • Metin2 ep nasıl yüklenir resim 1
1. Adım
  • Metin2 ep nasıl yüklenir resim 2
2. Adım
  • Metin2 ep nasıl yüklenir resim 3
3. Adım

 ♦ Satın aldığım M2bob ürününü nasıl aktif ederim?
Aldığınız m2bob ürününü aktif edebilmek için aşağıda gerekli adımları m2bob nasıl yüklenir butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Öncelikle m2bob.net site adresine girin ardından Login butonuna tıklayarak m2bob üyeliğiniz ile giriş yapın
Üyelik girişini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek satın aldığınız epin ürününü yükleyebilirsiniz.
m2bob nasıl yüklenir resim 1
m2bob nasıl yüklenir resim 2

 Hangi saatler içerisinde alışveriş yapabilirsiniz?
Goepin üzerinden dilediğiniz zaman alışveriş ve ödeme yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz zengin ödeme yöntemleri ve profesyonel Canlı Destek ekibimizin yardımlarından günün her saati faydalanabilir aynı zamanda siparişleriniz hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.